Výsledky výstav - lapinkoira

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Výsledky výstav

Výstavy

Výsledky výstav
2019

2020

Výsledky výstav v ČR i zahraničí

Na této stránce najdete výsledky z různých výstav u nás i v zahraničí. Pokud se s nimi budou chtít účastníci daných výstav pochlubit. U výsledku ze zahraničí to budou většinou jen výsledky zástupců z ČR. Můžete se zde chlubit úspěchy svých miláčků nebo sledovat úspěchy rodičů svého budoucího štěňátka. A chovatelé zde naopak mohou najít úspěchy svých odchovů.

Krajská výstava Staňkov 5. 9. 2021  – rozhodčí - Jaroslava Ovesná (CZ)

Třída

Pes

výsledek

Feny - třída mladých

Azel Bienca Rosse

V1, vítěz třídy

Krajská výstava Karlovy Vary 4. 9. 2021  – rozhodčí - Leoš Jančík (CZ)

Třída

Pes

výsledek

Feny - mezitřída

Azel Bienca Rosse

V1, vítěz třídy, Krajský vítěz

Národní výstava Mladá Boleslav 29. 8. 2021  – rozhodčí - Katarzyna Szutkiewicz (PL)

Třída

Pes

výsledek

Psi - třída mladých

Frederic Kelsey Nezkrotná markýza

V1, CAJC, BOB junior, BOB

Psi - třída vítězů

Hosuli av Vintervidda

V1, CAC, CACIB, CAC CMKU

Feny - třída mladých

Elena Nezkrotná markýza

V1,CAJC, BOS

Feny - třída dorostu

Breeze Meus Mons

VN1

Feny - mezitřída

Anyou Meus Mons

V1, CAC, CACIB, CAC CMKU

Feny - třída veteránů

Aliisa

V1, BOB veteran

Aliisa - 1. místo o nejlepšího veterána celé výstavy

Krajská výstava Horní Počernice 21. 8. 2021  – rozhodčí - Grzegorz Weron (PL)

Třída

Pes

výsledek

Psi - třída otevřená

Cooper Nezkrotná markýza

V1, vítěz třídy, Krajský vítěz

Coper Nezkrotná markýza - 1. místo ve skupině FCI 5.

Brno 15. 8. 2021  – rozhodčí - Petra Márová (CZ)

Třída

Pes

výsledek

Psi - třída šampionů

Saukko av Vintervidda

V1, CAC, CACIB, CAC CMKU,  BOB

Feny - mezitřída

Cecilka Pěnivá voda

VD

Feny - třída otevřená

Vis Et Gloria Era

V1, CAC, CACIB, CAC CMKU, BOS

Brno 14. 8. 2021  – rozhodčí - Miroslav Václavík (CZ)

Třída

Pes

výsledek

Psi - třída šampionů

Saukko av Vintervidda

V1, CAC, CACIB, CAC CMKU,  BOB, kvalifikace Crufts 22

Feny - mezitřída

Cecilka Pěnivá voda

VD

Feny - třída otevřená

Vis Et Gloria Era

V1

Krajská výstava Týn nad Vltavou 8. 8. 2021  – rozhodčí - Antonín Mudra (CZ)

Třída

Pes

výsledek

Feny - mezitřída

Cecilka Pěnivá voda

V1, vítěz třídy, Krajský vítěz

Krajská výstava Horní Počernice 7. 8. 2021  – rozhodčí - Olga Dolejšová (CZ)

Třída

Pes

výsledek

Psi - třída otevřená

Cooper Nezkrotná markýza

V1, vítěz třídy, Krajský vítěz

Coper Nezkrotná markýza - 5. místo o nejkrásnějšího psa výstavy

Mezinárodní výstava Klatovy 1. 8. 2021  – rozhodčí - RNDr.Jaroslava Ovesná, Csc (CZ)

Třída

Pes

výsledek

Psi - třída otevřená

Bucifal Nezkrotná markýza

V1, CAC, CACIB, CAC CMKU, BOS

Feny - třída mladých

Elena Nezkrotná markýza

V1, CAJC, BOJ, BOB

Feny - otevřená

Cecilka Pěnivá voda

V1, CAC, CACIB

Krajská výstava Martiněves 24. 7. 2021  – rozhodčí - Olga Dolejšová (CZ)

Třída

Pes

výsledek

Psi - třída dorostu

Frederic Kelsey Nezkrotná markýza

VN1

Feny - třída mladých

Elena Nezkrotná markýza

V1,VTM

Feny - mezitřída

Vis Et Gloria Era

V1,VT

Feny - třída vítězů

Lapinlumon Oilikki

V1, VT, Krajský vítěz

Feny - třída veteránů

Aliisa

V1,VTV

Frederic Kelsey Nezkrotná markýza - 2.místo o nejlepšího dorostence celé výstavy

Aliisa - 2. místo o nejlepšího veterána výstavy

Lapinlumon Oilikki - 2.místo v 5. FCI skupině

Klubová výstava Mikulov 24. 7. 2021  – rozhodčí - Antonín Mudra (CZ)

Třída

Pes

výsledek

Pes - třída mladých

Atanasio Šimíček

nepřítomen

Feny - mezitřída

Cecilka Pěnivá voda

V1,CAC,BOB

Feny - třída otevřená

Azel Bienca Rosse

V1, CAC

Národní výstava Mladá Boleslav 18. 7. 2021  – rozhodčí - Petra Márová (CZ)

Třída

Pes

výsledek

Psi - třída dorostu

Frederic Kelsey Nezkrotná markýza

VN1

Psi - mezitřída

Vis Et Gloria Poseidone

V1, CAC, NV, CAC ČMKU, BOB

Feny - třída mladých

Arwen Elenthiar Lumiartti

nepřítomna

Feny - třída vítězů

Lapinlumon Oilikki

V1, CAC, NV, CAC ČMKU

Feny - třída veteránů

Aliisa

V1,BOV, BOS

Vis Et Gloria Poseidone - 4. místo skupiny FCI 5

Aliisa - 2. místo o nejlepšího veterána výstavy

Krajská výstava Náměšť na Hané 11. 7. 2021  – rozhodčí - Miroslav Václavík (CZ)

Třída

Pes

výsledek

Feny - třída mladých

Azel Bienca Rosse

V1, vítěz třídy

OV Netolice 10. 7. 2021  – rozhodčí - Leoš Jančík (CZ)

Třída

Pes

výsledek

Feny - mezitřída

Cecilka Pěnivá voda

V1, vítěz třídy, Oblastní vítěz

Národní výstava Klatovy 4. 7. 2021  – rozhodčí - Božena Ovesná (CZ)

Třída

Pes

výsledek

Pes - mezitřída

Vis Et Gloria Poseidone

V1,CAC,NV,CAC CMKU, BOB

Feny - třída mladých

Elena Nezkrotná markýza

V1,CAJC,BOJ

 

Forever Lovely Smile Devon Exe

V2

Feny - mezitřída

Cecilka Pěnivá voda

V1, CAC

Feny - třída vítězů

Lapinlumon Oilikki

V1,CAC,NV,CAC CMKU, BOS

Vis Et Gloria Poseidone - 2. místo skupiny FCI 5 res. BIG

Mezinárodní výstava Brno 27. 6. 2021  – rozhodčí - Vladimír Piskay (SK)

Třída

Pes

výsledek

Psi - třída mladých

Rin King North Al-Nasija

V1,CAJC,BOJ

Psi - třída otevřená

Achilles Pěnivá voda

V1

Psi - třída šampionů

Saukko av Vintervidda

V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU, BOB  

Feny - mezitřída

Cecilka Pěnivá voda

V1

Klubová výstava Mladá Boleslav 20. 6. 2021  – rozhodčí - Tibor Havelka (SK)

Třída

Pes

výsledek

Psi - mezitřída

D'Artagnan Nezkrotná markýza

VD3

 

Delgado Nezkrotná markýza

VD4

 

Demon Nezkrotná markýza

V1, CAC

 

Vis Et Gloria Poseidone

V2

Psi třída otevřená

Copper Nezkrotná markýza

V2, Res. CAC

 

Hosuli av Vintervidda

V1, CAC

Psi - třída šampionů

Saukko av Vintervidda

V1, CAC, KV, BOB  

Feny - třída mladých

Akira Tas Šimíček

V1, CAJC, BOJ

Feny - mezitřída

Lany Del Rey

V1, CAC

Feny - otevřená

Pikku Tilli Talli av Vintervidda

V1, CAC, KV, BOS

Krajská výstava Benátky nad Jizerou 20. 6. 2021  – rozhodčí - Karel Hořák (CZ)

Třída

Pes

výsledek

Feny - třída mladých

Braeria Wicca Mystery

V1, vítěz třídy

Krajská výstava Rokycany 12. 6. 2021  – rozhodčí - Otakar Vondrouš (CZ)

Třída

Pes

výsledek

Feny - třída mladých

Forever Lovely Smile Devon Exe

V1, vítěz třídy

MVP Brno 6. 6. 2021  – rozhodčí - MVDr.František Šimek (CZ)

Třída

Pes

výsledek

Psi - třída mladých

Vis Et Gloria Poseidone

V1

Psi - třída šampionů

Saukko av Vintervidda

V1, CAC, CACIB, BOB  

Feny - třída mladých

Azel Bienca Rose

VD

 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky