Výsledky výstav - lapinkoira

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Výsledky výstav

Výstavy

Výsledky výstav
2019

Výsledky výstav v ČR i zahraničí

Na této stránce najdete výsledky z různých výstav u nás i v zahraničí. Pokud se s nimi budou chtít účastníci daných výstav pochlubit. U výsledku ze zahraničí to budou většinou jen výsledky zástupců z ČR. Můžete se zde tedy chlubit úspěchy svých miláčků nebo sledovat úspěchy rodičů svého budoucího štěňátka. A chovatelé zde naopak mohou najít úspěchy svých odchovů.

NVP Olomouc 6. 9. 2020  – rozhodčí - Tibor Havelka (SK)

Třída

Pes

výsledek

Psi - třída otevřená

Melhankozia Olipa Kerran Knock on Wood

V1, CAC, NV, BOB

Krajská výstava Horní Počernice 29. 8. 2020  – rozhodčí - Lenka Frnčová

Třída

Pes

výsledek

Psi - třída mladých

Vis Et Gloria Poseidone

V1

Psi - třída vítězů

Hosuli av Vintervidda

V1, Krajský vítěz, BIG, BIS

Hosuli av Vintervidda - 1. místo skupiny FCI 5 BIG

Hosuli av Vintervidda - nejkrásnější jedinec celé výstavy BIS

Národní výstava Mladá Boleslav 16. 8. 2020  – rozhodčí - Andrzej Stepinski (PL)

Třída

Pes

výsledek

Psi - třída mladých

Démon Nezkrotná markýza

V1, CAJC

Psi - třída vítězů

Saukko av Vintervidda

V1,CAC,NV, BOB

Feny - třída mladých

Vis Et Gloria Era

V1,CAJC, BOJ

Feny - třída otevřená

Kiara od Křemílka

V1, CAC, BOS

Týn nad Vltavou 2. 8. 2020  – rozhodčí - Antonín Mudra

Třída

Pes

výsledek

Feny - třída dorostu

Cecilka Pěnivá voda

VN1

Cecilka Pěnivá voda - 2. místo - nejhezčí dorost výstavy

Klubová výstava Mikulov 25. 7. 2020  – rozhodčí - Lenka Frnčová

Třída

Pes

výsledek

Psi - třída dorostu

Vis Et Gloria Poseidone

VN1

Psi - třída otevřená

Aalto z Rodu Košatů

VD1

Psi - třída vítězů

Saukko av Vintervidda

V1,CAC, BOB

Feny - třída dorostu

Vis Et Gloria Era

VN1

Feny Třída mladých

Bearspaw Raised by Wolves IPA

V1, CAJC, BOJ

Feny - třída otevřená

Aimi Kabadula

V1, CAC, BOS

Lysá nad Labem 29. 2. 2020  – rozhodčí - Karel Hořák

Třída

Pes

výsledek

Psi - mezitřída

Banuk Kabadula

V1, VT

Psi - třída otevřená

Aalto z Rodu Košatů

VD3

 

Casper Nezkrotná markýza

V2

 

Don od Křemílka

V1, VT

Psi - třída vítězů

Saukko av Vintervidda

V1,VT,KV, Vítěz Lysé nad Labem

Feny - třída dorostu

Borůvka Pěnivá voda

abs.

Feny Třída mladých

Bearspaw Raised by Wolves IPA

V1, VT,nejlepší mladý

Feny - mezitřída

Annrke Pěnivá voda

VD1

Feny - třída otevřená

Aljaška Pěnivá voda

V1,VT,KV

Galerie a komentář zde

Brno 2. 2. 2020  – rozhodčí - Di Chicco Mariano (ITA)

Třída

Pes

výsledek

Psi - třída otevřená

Cooper Nezkrotná markýza

V1, CAC, res.CACIB

Psi - třída šampionů

Saukko av Vintervidda

V1, CAC, CACIB, BOB

Feny - třída mladých

Bearspaw Raised by Wolves IPA

V1, CAJC, BOB junior, BOS

Brno 1. 2. 2020  – rozhodčí - Ingraffia Ivo (ITA)

Třída

Pes

výsledek

Psi - třída otevřená

Cooper Nezkrotná markýza

V1, CAC, CACIB, BOB  

Psi - třída šampionů

Saukko av Vintervidda

V1, CAC

Feny - třída mladých

Bearspaw Raised by Wolves IPA

V1, CAJC, BOB junior, BOS, Cruft cq.

Nitra 26. 1. 2020  – rozhodčí - Dr.György Tesics (HU)

Třída

Pes

výsledek

Psi - třída otevřená

Casper Nezkrotná markýza

V1, CAC, Res. CACIB

Psi - třída šampionů

Saukko av Vintervidda

V1, CAC, CACIB, BOB

Nitra 25. 1. 2020  – rozhodčí - Zuzana Mikolkova (SK)

Třída

Pes

výsledek

Psi - třída otevřená

Casper Nezkrotná markýza

V1, CAC, Res. CACIB

Psi - třída šampionů

Saukko av Vintervidda

V1, CAC, CACIB, BOB

 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky