Výsledky výstav - lapinkoira

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Výsledky výstav

Výstavy
 
Výsledky výstav v ČR i zahraničí

Na této stránce najdete výsledky z různých výstav u nás i v zahraničí. Pokud se s nimi budou chtít účastníci daných výstav pochlubit. U výsledku ze zahraničí to budou většinou jen výsledky zástupců z ČR. Můžete se zde tedy chlubit úspěchy svých miláčků nebo sledovat úspěchy rodičů svého budoucího štěňátka. A chovatelé zde naopak mohou najít úspěchy svých odchovů.

 
 

Mezinárodní výstava Mladá Boleslav 25.8.2019  – rozhodčí - Lavrova Luidmila (MD)

Třída

Pes

výsledek

Psi - třída mladých

Olipa Kerran Knock on Wood Melhankozia

V1, CAJC, BOJ, BOB

Psi - mezitřída

Bastien Nezkrotná markýza

V1, CAC, CACIB

Feny - třída mladých

Abishen Wicca Mystery

V1,CAJC

 

Dancing Queen Devon Exe

V2

Feny - mezitřída

Alathea Pěnivá voda

V1,CAC,CACIB, BOS

Feny - třída otevřená

Candida Devon Exe

V1, CAC, Res.CACIB

 

Lipsko 25.8.2019  – rozhodčí - Suncica Lazic (SR)

Třída

Pes

výsledek

Psi - třída mladých

Saukko av Vintervidda

V1, Junior CAC, BOB junior, BOB Germany junior winner

Psi - třída otevřená

Casper Nezkrotná markýza

V1, CAC VDH, CACIB, Germany winner

Psi - třída veteránů

Finja Du Domaine D'Arinella Bianca

V1, Anw. Veteranen Ch VDH, V- CAC,
Best Veteran

Feny - třída mladých

Selcara Bele

V1, Junior CAC, Germany junior winner

Feny - třída otevřená

Collet Nezkrotná markýza

V2, res.CAC VDH

 

Perle Des Nordes Dakota

V1, CAC VDH, Res. CAC Club, Res. CACIB

Feny - třída šampionů

Alaska Atasi Nezkrotná markýza

V1, CAC VDH, CACIB, BOS, Germany winner

 

Lipsko 24.8.2019  – rozhodčí - Andrea Jurcan (SR)

Třída

Pes

výsledek

Psi - mezitřída

Saukko av Vintervidda

V1, CAC VDH,CAC Club, CACIB, Leipzig winner BOB

Psi - třída otevřená

Casper Nezkrotná markýza

V1, CAC VDH, Res. CAC Club, Res. CACIB

Psi - třída veteránů

Finja Du Domaine D'Arinella Bianca

V1, Anw. Veteranen Ch VDH, V- CAC,
Best Veteran

Feny - mezitřída

Alathea Pěnivá voda

V2, Res. VDH

 

Perle Des Nordes Dakota

V1, CAC

Feny - třída otevřená

Candida Devon Exe

V1, CAC VDH, Res. CAC Club, Res. CACIB

Feny - třída šampionů

Alaska Atasi Nezkrotná markýza

V1, CAC VDH, CAC Club, CACIB, BOS, Leipzig winner

Saukko av Vintervidda - užší výběr 7 nejhezčích jedinců skupiny 5 FCI

 

KLUBOVÁ VÝSTAVA  Mikulov 17.8.2019  – rozhodčí - Linda Voláriková (SK)

Třída

Pes

výsledek

Psi - třída mladých

Olipa Kerran Knock on Wood Melhankozia

V1, CAJC, BOJ

Psi - mezitřída

Achilles Pěnivá voda

V2

 

Saukko av Vintervidda

V1,CAC,BOB

Psi - třída otevřená

Bucifal Nezkrotná markýza

V1,CAC

Saukko av Vintervidda - 2 nejkrásnější jedinec celé klubové výstavy

 

Národní výstava Mladá Boleslav 14.7.2019  – rozhodčí - Aleksandra Lubaszka (PL)

Třída

Pes

výsledek

Psi - třída mladých

Olipa Kerran Knock on Wood Melhankozia

V1, CAJC, BOJ

Psi - mezitřída

Bastien Nezkrotná markýza

V1, CAC

Psi - třída otevřená

Bucifal Nezkrotná markýza

V1, CAC, National winner 19, CAC ČMKU BOB

Psi - třída vítězů

Hiittanan Willi Wonka

V1,CAC

Feny - třída mladých

Aoki Alakai Wicca Mystery

V1,CAJC, BOS

Bucifal Nezkrotná markýza - pátý nejkrásnější jedinec skupiny 5 FCI

 

Národní výstava Klatovy 30.6.2019  – rozhodčí - Hořák Karel (CZ)

Třída

Pes

výsledek

Psi - mladých

Saukko av Vintervidda

V1, CAJC, BOJ, BOB

Feny - mladých

ALATHEA Pěnivá voda

V1, CAJC

Feny - mezitřída

Aeris Aida Wicca Mystery

VD1

Feny - třída otevřená

CANDIDA Devon Exe

V1, CAC,NV,BOS

Saukko av Vintervidda - nejkrásnější mladý jedinec skupiny 5 FCI

 

KV Benátky nad Jizerou 16.6.2019  – rozhodčí - Dolejšová Olga (CZ)

Třída

Pes

výsledek

Psi - mezitřída

Casper nezkrotná markýza

V1, vítěz třídy, Krajský vítěz

Psi - třída otevřená

Altar Wicca Mystery

V1, vítěz třídy

Feny - mladých

Aoki Alakai Wicca Mystery

V1, vítěz třídy

 

Anneke Pěnivá voda

VD 2

Feny - mezitřída

Aisling Anu Wicca Mystery

V1, vítěz třídy

Feny - třída otevřená

Kiara od Křemílka

V1, vítěz třídy, Krajský vítěz

Kiara od Křemílka + Altar Wicca Mystery - 2.místo - nejlepší pár
Anneke Pěnivá voda se svou malou handlerkou - 3. místo - Mladý vystavovatel

 

Rakouský vítěz Wels 16.6.2019  – rozhodčí - Massimo Inzolli (ITA)

Třída

Pes

výsledek

Psi - třída mladých

Saukko av Vintervidda

V1, Jugendbester, Austrian junior winner 2019 and BOB junior

Uvedeny jsou pouze výsledky Českých zástupců.

 

KV Dětřichov 15.6.2019  – rozhodčí - Václavík Miroslav (CZ)

Třída

Pes

výsledek

Psi - třída otevřená

ALASDAIR Wicca Mystery

V1

Feny - otevřená

AOKI ALAKAI Wicca Mystery

V1, vítěz třídy, vítěz Dětřichova

 

Evropská výstava psů Wels 15.6.2019  – rozhodčí - Boris Spoljarič (SLO)

Třída

Pes

výsledek

Psi - třída mladých

Saukko av Vintervidda

V2

Psi - otevřená

Hosuli av Vintervidda

V2, res.CAC

Uvedeny jsou pouze výsledky Českých zástupců.

 

NDS Erfurt 1.6.2019  – rozhodčí - Markku Kipinä (FIN)

Třída

Pes

výsledek

Feny - otevřená

Candida Devon Exe

V1, CAC VDH, CAC DCNH, BOB

Uvedeny jsou pouze výsledky Českých zástupců.

 

OV Horní Počernice 26.5.2019  – rozhodčí - Olga Dolejšová (CZ)

Třída

Pes

výsledek

Psi - otevřená

Bucifal nezkrotná markýza

V1, Oblastní vítěz

Bucifal nezkrotná markýza se dostal mezi 7 nejlepších psů výstavy.

 

MVP Litoměřice 19.5.2019  – rozhodčí - Jaroslava Ovesná (CZ)

Třída

Pes

výsledek

Psi - třída mladých

Olipa Kerran Knock on Wood Melhankozia

V1, CAJC,BOJ, BOB

 

Saukko av Vintervidda

V2

Psi - mezitřída

Casper nezkrotná markýza

V1, CAC, CACIB

Feny - třída mladých

Anneke Pěnivá voda

V1

Feny - otevřená

Pikku Tilli Talli av Vintervidda

V1, CAC, CACIB, BOS

 

Klubová výstava SKSJP Mošovce –  11.5.2019 – rozhodčí: Zuzana Mikolková - Betinská (SK)

Třída

Pes

výsledek

Psi - třída mladých

Saukko av Vintervidda

V1, CAJC, klubový vítěz mladých

Psi - mezitřída

Casper nezkrotná markýza

V1, CAC

Psi - třída šampionů

Alek Kabadula

V2, res. CAC

 

Hosuli av Vintervidda

V1,CAC, klubový vítěz, BOB

Psi - třída čestná

Hiittanan Willi Wonka

V1, vítěz třídy

Feny - třída mladých

Bienca Kabadula

V1

 

Anneke Pěnivá voda

V2

 

Borka Kabadula

V3

Feny - třída otevřená

Pikku Tilli Talli av Vintervidda

V1, CAC, klubový vítěz, BOS

Saukko av Vintervidda - 3. místo - nejhezčí mladý jedinec výstavy

ch. s. Vintervidda - 1.místo - nejlepší chovatelská stanice

Hosuli av Vintervidda - nejkrásnější jedinec celé výstavy

Reportáž a fotografie z této výstavy - zde

 

Speciální výstava KCHMPP Mladá Boleslav 27.4.2019  – rozhodčí - Péter Harsányi (H)

Třída

Pes

výsledek

Psi - třída mladých

Olipa Kerran Knock on Wood Melhankozia

V2

 

Saukko av Vintervidda

V1, CAJC,BOB junior,

Psi - mezitřída

Bastien nezkrotná markýza

V1,CAC

Psi třída šampionů

Hosuli av Vintervidda

V1,CAC, VSV, BOB

Feny třída mladých

Aimy Wild Lappon Beauty

V1,CAJC, BOS

Saukko av Vintervidda 3.místo o nejlepšího mladého celé výstavy.

Hosuli av Vintervidda se dostal mezi 10 nejlepších jedinců výstavy.

 

MVP Praha 21.4.2019  – rozhodčí - Piotr Król (PL)

Třída

Pes

výsledek

Psi - třída mladých

Olipa Kerran Knock on Wood Melhankozia

V2

 

Saukko av Vintervidda

V1, CAJC,BOB junior, BOB,Vítěz Prahy  

Psi - mezitřída

Bastien nezkrotná markýza

V1,CAC, CACIB

Feny třída mladých

Alathea Pěnivá Voda

V1,CAJC, BOS

Sauko se dostal mezi 6 nejlepších mladých výstavy.

 

MVP-IHA České Budějovice CACIB 14.4.2019  – rozhodčí - Kärdi Maret (Estonsko)

Třída

Pes

výsledek

Psi - třída mladých

Olipa Kerran Knock on Wood Melhankozia

VD1

Psi - mezitřída

Bastien nezkrotná markýza

D

Psi - třída otevřená

Akim Kabadula

VD1

Feny - třída dorostu

Dancin Queen Devon Exe

N1

Feny třída mladých

Aimy Wild Lappon Beauty

VD1

 

10. International Dog Show Chemnitz –  14.4.2019 – rozhodčí - Hanne Laine Jensen (DK)

Třída

Pes

výsledek

Psi - třída mladých

Saukko av Vintervidda

V1,Jug. CH.VDH, Bester Junghunde, Jung, CKTC clubs

Psi - mezitřída

Casper nezkrotná markýza

V1, CAC, Res. CACIB

Psi - třída otevřená

Boston von den Rauhen Wiesen

SG1

Psi třída šampionů

Hosuli av Vintervidda

CAC, CACIB, BOB

Feny třída mladých

Collet Nezkrotna markýza

SG1

 

DUO-CACIB Brno –  3.2.2019 – rozhodčí: Jančík Leoš, Ing. (CZ)

Třída

Pes

výsledek

Psi - třída mladých

Casper nezkrotná markýza

V1, CAJC, BOS

Psi - třída šampionů

JARVI KORPPI Albus

V1, CAC, CACIB

Feny -třída mladých

ALATHEA  Pěnivá voda

V1, CAJC, BOJ

 

Anneke Pěnivá voda

V3

 

BACARA  nezkrotná markýza

V2

Feny - mezitřída

CANDIDA Devon Exe

V1, CAC, R.CACIB

Feny třída otevřená

Aira Kabadula

V2,Res.CAC

 

Alaska Atasi nezkrotná markýza

V1, CAC, CACIB, BOB

 

DUO-CACIB Brno – 2.2.2019 – rozhodčí: Leonard Michael (IL)

Třída

Pes

výsledek

Psi - třída dorostu

Saukko av Vintervidda

VN 1

Psi - třída mladých

Casper nezkrotná markýza

V1, CAJC, BOJ, BOB

Psi - třída šampionů

JARVI KORPPI Albus

V1, CAC, CACIB

Feny -třída mladých

ALATHEA  Pěnivá voda

VD2

 

Anneke Pěnivá voda

VD3

 

BACARA  nezkrotná markýza

V1, CAJC

Feny - mezitřída

CANDIDA Devon Exe

V1, CAC, R.CACIB

Feny třída otevřená

Alaska Atasi nezkrotná markýza

1, CAC, CACIB, BOS

 

NDS Brno –  13.1.2019 – rozhodčí - Kristýna Vaníčková (CZ)

Třída

Pes

výsledek

Psi - třída štěňat

Saukko av Vintervidda

VN1

Psi - třída mladých

Casper nezkrotná markýza

V1, CAJC, BOB junior, BOS

Feny - třída otevřená

Alaska Atasi nezkrotná markýza

V1, CAC, CACIB, BOB

Saukko av Vintervidda 3.místo o nejlepší štěně celé výstavy

 

IDS Wels 8.12.2018 Rakousko - rozhodčí - Petr Řehánek, CZ

Třída

Pes

výsledek

Psi - třída mladých

Casper nezkrotná markýza

V1, Jugendbester, BOB

Feny - třída šampionů

Lapinlumon Oilikki

V1, CACA, CACIB, BOS

 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky